1 / 7
audi a4 2.7 tdi 2008 automatic 9g
11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.10.2021 20:20

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

audi a4 2.7 tdi automatic 9G
per me teper inf 070954980
za poveqe inf 070643867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

senat
Потврден огласувач
070954980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам