1 / 2
Akrlini Kadi
1 МКД
Со вклучен ДДВ
28.02.2022 08:10

Скопје Центар / Скопје

Anatomski akrilni kadi komplet so maska(agolni i pravoagolni)
Tel:078 287 280

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Koco lido
Hristo Smirnenski 10
Потврден огласувач
389078287280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам