1 / 1
Bukov Parket
750 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.09.2021 07:16

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

25mkvadratni
Tel:078 287 280

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Се продава од:

Koco lido
Hristo Smirnenski 10
Потврден огласувач
389078287280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам