Posreduvanje pri kupoprodazba
По Договор
31.05.2021 10:59

Тетово / Тетово

Број на соби:

1

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Razni lokacii

Poranesen agent za nedviznosti, i denes ima dobra ponuda na kuci na odlicni lokacii vo gradot, ima i stanovi, ima i placevi za gradba na kuci ili industriski objekti. Ponudata moze da ja vidite na ovoj sajt - Reklama 5.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам