1 / 1
Notebook ТАШНА Gaming Genesis Pallad 400
1.390 МКД
31.05.2021 11:36

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

✅Notebook ТАШНА Gaming Genesis Pallad 400

🔵Genesis Pallad 400 е удобен и функционален ранец идеален за секого. Овој издржлив ранец е одличен начин на транспорт за вашиот лаптоп и додатоци за игри што се користат во дневните патувања. Неговите скромни бои, ненаметливи логотипи со функционални карактеристики прават неверојатен деловен дизајн кој одговара на работа или деловен состанок.

✅Цена: 1390 ден.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Ташни,Торби, Ранци

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Notebook ТАШНА Gaming Genesis Pallad 400

1390 МКД

SBOX РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП 17.3 INCH

1499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам