1 / 1
Kuka na 3 sprata
1 €
Цената не е фиксна
04.02.2022 18:04

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

5

Квадратура:

330 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1981

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Naselba mlaki gostivar

Eftino i povolno kuka.na 3 sprata plus potkrovje vo gostivar. Eden sprat e 110 kvadrati. Poveke info na 070 329 597

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070329597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам