1 / 9
PEUGEOT 208 1.6 HDI 2014 GODINA
7.200 €
01.12.2022 23:19

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

208

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PEUGEOT 208 1.6 HDI 68 KW 93 KS
KLIMATRONIK, BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT
FABRICHKA NAVIGACIJA, CENTRALNA BRAVA, DALECHINSKO, EL.STAKLA, EL.RETROVIZORI
4X AIRBAG!
UVEZENA OD FRANCIJA I CARINETA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам