1 / 5
Drveni skali varena buka
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 18:36

Битола / Битола

Prodavam drveni skali (stapalo+celo) 31 od varena buka malku koristeni i drvena ograda od stubcina i rakofatka
Cenata e za eden komplet stapalo+celo.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
072218316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам