1 / 2
TIMBERLAND suskavec/jakna Original !!!
900 МКД
21.03.2022 11:08

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Сина

Se prodava original TIMBERLAND suskavec/ jakna ao golimina XXL, koja bi odgovaralo otprilika za lica so visina od 180 do 190 cm i tezina preku 100 kg.
Suskavevcot e donesen od stranstvo i e recisi kako nov.
Cena .........900 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076 444 076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

TIMBERLAND suskavec/jakna Original !!!

900 МКД

ADIDAS Outdoore - Original !!!

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам