1 / 12
REGATA suskavec Original !!!
800 МКД
14.09.2022 19:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

48

Боја:

Темно сина

Se prodava original suskavec od brendot REGATA so golemina Eur 48.
Suskavecot e bukvalno kako nov, donesen od stranstvo.odgovara za visina od 175/185 cm i trzina otprilika od 70 do 80 kg

Cena .........800 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076 444 076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ADIDAS Outdoore - Original !!!

800 МКД

ADIDAS Jakna - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам