1 / 12
Стан во Чаир (100м2) - супер локација!
999.999.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.08.2022 22:50

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

Çair - Чаир

Shitet banesë me garazhë në Çair në super lokacion.
Banesa është 98m2 me fletëposedim.
Bodrumi me fletëposedim 8m2.
Garazha me fletëposedim 29m2.
Banesa ndodhet në katin e 2-të në ndertese pa lift.
Banesa ka tre dhoma gjumi, kuzhinë, dhomë të ndejes, tualet të vogël dhe banjo të madhe, ballkon të madh (i mbyllur).
Në afërsi keni kopsht fëmijësh (çerdhe), shkollë fillore, tre shkolla të mesme, treg, poliklinikë, markete, etj.
Banesa ka pamje nga Veriu dhe Jugu.
Para ndërtesës ka park të madh dhe pas ndërtesës ka vendparkime.

Shiten bashke shiten edhe veq banesa dhe garazha.

Pa ndërrime!

Telefon per kontakt 070565082
Telefon per kontakt 070565082
Telefon per kontakt 070565082


———————————————

Се продава стан со гаража во Чаир на супер локација.
Станот е 98м2 со чист имотен лист.
Подрумот е легализиран и е во имотен лист со 8м2.
Гаражата е легализирана со имотен лист со 29м2.
Станот за наоѓа на 2-ри спрат во зграда без лифт.
Станот има три спални соби, кујна, дневна соба, мал тоалет и големо купатило, голем балкон (затворен).
Во близина имате градинка, основно училиште, три средни училишта, пазар, поликлиника, маркети, итн.
Станот гледа во Север и во Југ.
Пред зградата има голем парк а позади зграда има паркинг места.

Се продаваат заедно и посебно станот и гаражата.

Без замени!

Тел за контакт 070565082
Тел за контакт 070565082
Тел за контакт 070565082

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

B.K.
Потврден огласувач
070123456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам