1 / 8
Se izdava deloven objekt
По Договор
07.08.2022 18:03

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

se izdava deloven objekt. na ulica Boristrajkovski. pred Most dracevo. info 070307313

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Се продава од:

ba
Потврден огласувач
070307314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам