1 / 2
PLAC VO GORNO NEREZI
85 €
Цената не е фиксна
31.05.2021 20:48

Карпош / Скопје

Квадратура:

391 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во Горно Нерези со површина од 391 м2. Плацот е во градежен реон а се наоѓа над полската резиденција. Има одлична местоположба со прекрасни визури кон Скопје. Контакт телефон 075415281. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Frosina
Потврден огласувач
075415281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам