1 / 2
Detski patiki Reebok br. 29
450 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2021 15:21

Бутел / Скопје

Prodavam noseni, no socuvani detski patiki Reebok. br. 29. Cena: 450 den.

Категорија: Беби и Детски производи / Детски чевли Женски / 29

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
076445422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам