1 / 12
KUKA MILKOVO BRDO
47.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2021 10:52

Делчево / Делчево

Број на соби:

4

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

240 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1975

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Pere Tosev br 40

KUKATA SE NAOGA VO MILKOVO BRDO
ULICA PERE TOSEV BR 40

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

BROKER AUTO
Bulevar Makedonija 7a
Потврден огласувач
070 731 589 / 070 624709
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW SERIA 1 CUPE 2.0 D

6650 €

BROKER AUTO

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам