1 / 11
premium stan so 3 spalni vo Strog CENTAR
125.000 €
Цената не е фиксна
05.10.2022 11:08

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

pozadi Ploshtad

top PONUDA,samo vo agencija "CHANAK"

>>>TOP RENOVIRAN STAN<<<
,pozadi ploshtadot,Strog CENTAR

Stanot ima 100m2 + podrum

RASPORED :

-hodnik
-golema dnevna soba
-trpezarija
-kujna
-balkon br 1
-spalna br 1
-spalna br 2
-spalna br 3
-golemo kupatilo
-shpajz
-podrum
-parking mesto

*STANOT e komplet renoviran i opremen so stvari,taka i se prodava kako sto se gleda na slikite*

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Ultra luksuszen stan nov nevselen na 2 kat so 2 spalni

135000 €

Stan so dve spalni vo blok 70-EXTRA CENA!!!

64999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам