Куќа на Атрактивна локација со голем двор
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2022 01:09

Виница / Виница

Број на соби:

10

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1974

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Продавам Куќа со голем двор на булевар Маршал Тито во Виница.
За цена и повеќе информации на телефон.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

metalot
Потврден огласувач
078364355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам