1 / 4
Rent ATV рент АТВ Pelister power sports
1.000 МКД
02.08.2021 11:19

Битола / Битола

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

Stels 850cc

🧭АТВ тури коии го опфаќаат целиот Пелагониски, Преспански и Мариовски дел.

🏛 Посети по значајни културно историски места и предавање на значението на истите.

🏔 Искачување на највисоките врвови

#PelisterPowerSports ви нуди незаборавни авантури по копно и вода со искусни и обучени водичи и извидници.

https://www.facebook.com/watch/?v=1873215196187048


▶️ Закажете тура и искористете попуст од 17.06.2021.
☎️ +389 78 283 898 (viber ,what'up,telegram)
📩 pelisterpowersports10@gmail.com
📰 www.pelisterpowersports.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Pela Inzinering
Потврден огласувач
078283898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам