1 / 6
Се продава куќа во спроти спортската сала 26-ти Април
60.000 €
Цената не е фиксна
24.01.2023 21:25

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

6

Квадратура:

143 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

367 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул. Јане Сандански

Продаваме семејна куќа во близина на гимназијата, веднаш наспроти спортската сала 26-ти Април. Местоположбата на куќата е одлична, со чист имотен лист.
За подетални информации побарајте не на следниве телефонски броеви : 070/218-459, 071/207-105, 075/463-338

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Лазар
Потврден огласувач
075/463-338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам