1 / 6
дукан под наем во ГТЦ„Глобал“
1 €
Цената не е фиксна
15.06.2021 13:00

Струмица / Струмица

Се издава дукан во ГТЦ„Глобал“-Струмуца на први кат веднаш до скалите на атрактивно место на местото на бутикот Гламур.Дуканот има сопствен тоалет. Цена по договор.

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Nake
Потврден огласувач
072659894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам