SE IZDAVA DUKJAN U GLAVNA ULICA CAIR
300 €
22.09.2022 14:29

Чаир / Скопје

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

se izdava dukjan u GLAVNA ULICA
CAAIR
Karsi teteks i marfi u cair
KONTAKT TELEFOON
070889110

Категорија: Недвижности / Дуќани

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам