1 / 1
MONITOR - Fujitsu B24T-7
6.990 МКД
24.11.2021 12:53

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 MONITOR - Fujitsu B24T-7

✅Резолуција: 1920 x 1080 (Full HD)
✅Тип на панел: TN
✅Стапка на освежување: 60 Hz
✅VGA / D-SUB: Да
✅DVI: Да
✅HDMI: 1 ВЛЕЗ
✅Однос на екранот: 16: 9

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Монитори

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

AOC 27 inch - 144hz

13900 МКД

AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор

10700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам