1 / 6
Boks za razladuvanje
230 €
27.07.2022 15:47

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov boks za razladuvanje marka Iglo, mnogu kvaliteten 51litar,izrabotka inox.Pogodno za ketering,izleti,za jahti I dr.Kontakt tel. 071/305-735 Ljupco

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Lazar, Viktorija
viktorijasmilevska@yahoo.com
Потврден огласувач
071 272 043; 078 738 610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам