1 / 3
Se izdava dukjan na odlicna lokacija
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2021 07:35

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

55 m²

Греење:

Друго

Dukjanot se naodja vednas do gradskiot muzej kaj javorot.55 kvadrati.kontakt na 071 370 733

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Sime
Потврден огласувач
078342401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам