1 / 1
Se prodavat kukjata Podhitno!!!
1 €
Цената не е фиксна
01.06.2021 19:19

Кичево

Број на соби:

5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

130-140 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Slakvo Lazareski 15

Kukjata se naojga vo naselbata Deveana Slavko Lazareski 15. Cena po dogovor za da se javite broj 075255471

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Elizabeta
Потврден огласувач
075255471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам