1 / 10
BMW 1000RR HP4
14.300 €
01.06.2021 19:24

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Вид:

Спортски

Година:

2015

Модел:

HP4

Километри:

20000

+389 72246449
+38975289998

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Artan
Потврден огласувач
75289998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам