1 / 5
Technics - Tehniks Pojacalo so radio CD i Dek
19.000 МКД
Цената не е фиксна
06.08.2022 02:21

Прилеп / Прилеп

Tehnikso e vo top sostojba 500 w so 4 izlezi za zvucnici
a so nego sleduvaat dva zvucnici so mreza koja se vadi
se gleda na slikite
ima i Dajlinsko se funkcionira bez prekorno

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078256506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам