1 / 5
Golf 5 1.9tdi Full Oprema
4.500 €
Цената не е фиксна
01.06.2021 21:11

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Golf 5 -1.9tdi,105ks,77Kw vo top sostojba,17 aluminski bandazi,tempomat,klima,greaci na sedista itn..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Risto
Потврден огласувач
070331742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам