1 / 5
Svetlo Xanes 1200lm
900 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.12.2022 16:17

Струмица / Струмица

Квалитетно и доста јако светло за велосипед, само еднаш уклучено, како ново, комплет. Алуминиумско куќиште.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Осветлување

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
075318777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам