Mesto vo VOLKOVO za kuka
40 €
29.08.2022 06:57

Битола / Битола

Квадратура:

449 m²

Тип на земјиште:

Градежно

So markica za gradba mozi kola i pari

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
075237509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам