1 / 12
Marantz CD-60
200 €
17.06.2022 15:16

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

U ispravnom stanju gold serija cita u sekundu sa daljinskim

Specifications
Disc format: CD

Digital converter: 16-bit, 4 x oversampling

Frequency response: 2Hz to 20kHz

Dynamic range: 96dB

Signal to Noise Ratio: 102dB

Channel separation: 100dB

Total harmonic distortion: 0.0015%

Digital outputs: coaxial, optical

Dimensions: 420 x 100 x 280mm

Weight: 4.9kg

Accessories: remote control

Year: 1990

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам