1 / 6
Aprilia Tuono 1100 v4 Factory
10.500 €
30.10.2021 08:26

Гостивар / Гостивар

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

2018

Модел:

Tuono 1100 v4 Factory

Aprilia Tuono 1100 v4
God :2018
Km:6100
Abs traction wheeli control i mnogu druga oprema
Novi gumi
SC + originalnot auspuk
Motorot e kako nov
Sega doneseno od ch 🇨🇭
Ch dokumenti moze da carini na 50%pevtino
Moze zamaena za kola
Se naogame odma vo vlezot na GV do mostot vo magistralniot pat
Mob :078 344 555

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам