1 / 6
Prikolka za slep
1.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2021 01:13

Гостивар / Гостивар

Se prodava prikolka za slep donesena od ch vo top sostojba pllateno carina Samo treba da se registrira cena 1900 Eu ima prostor za cena

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

adis
Потврден огласувач
078316616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам