1 / 2
PVC, Prozori, Plasticni prozori, Plasticen Prozor, Dograma
10.000 МКД
Цената е фиксна
02.06.2021 09:16

Струга / Струга

Prodavam PVC prozor (RAM) 7 komoren, NOV, Nekoristen, Nikogas ne e montiran..
Poradi izmeni vo rasporedot vo kukata, ostana neupotreben...

Kontakt 071 639 197 Zoran
Kontakt 071 639 197 Zoran
Kontakt 071 639 197 Zoran
Kontakt 071 639 197 Zoran

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
07********
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам