1 / 6
**SE PRODAVA PEUGEOT EXPERT HDI 8+1 VO TOP SOSTOJBA**
1 €
02.06.2021 09:46

Валандово

Марка:

Peugeot

Модел:

Expert

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

69 kw / 94 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Peugeot Expert HDI 8+1 vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja vo nego.
Cena po Dogovor.
Broj:070321755

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zvonko
Потврден огласувач
070321755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам