1 / 5
Slep kiper platforma sluzba prikulka prikulica transport
3.500 €
Цената е фиксна
26.05.2022 18:12

Штип / Штип

Šlep prikolka donesena od ch švejcarija godina 2015 platforma kiper inf...viber wacap 0041786007081

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078290444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам