1 / 2
Suma/Niva nad s.Zlesti
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2021 19:34

Карпош / Скопје

Квадратура:

6430 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

6430m2 se prodava

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ljupco
Потврден огласувач
077949086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам