1 / 1
Куќиште DUKASE V3
3.090 МКД
24.07.2021 12:28

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 Куќиште DUKASE V3

✅Резервирајте го уште денес Вашето идеално Куќиште со супер цена во салонот на Arena Computers или пишете ни во INBOX.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Напојување - Аorus p850w 80+ gold modular

9390 МКД

Полни гуми за тротинет

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам