1 / 5
Sobi za izdavanje
1 МКД
25.12.2021 05:22

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Se izdavaat sobi kako za rabotnici ili drug personal so tush kabini, i posebno mashko i zensko wc a moze i individualno za poedinci vo blizina na Bitola. Za detalni informacii kaj Nikolche na tel: 075646678

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Nikolche
Потврден огласувач
075646678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам