1 / 4
ventili za servisiranje na frizderi probivacki novi
500 МКД
12.01.2023 20:12

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Ventili probivsacki za servisiranje na frizderi novi ne koristeni

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ddd
Потврден огласувач
0793920004 ili 078336491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам