Stara kuka vo centarot na Gevgelija
1 €
16.06.2022 15:42

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

4,5

Квадратура:

89 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

147 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Lena Kovaceva

Se prodava stara kuka na odlicna lokacija
078411510

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078411510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам