1 / 9
Se prodava kukja vo Tetovchanka
235.000 €
22.02.2023 12:51

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

352 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

235 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Tetovchanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka.
_______________
▪️ Katnost: Po+2+PK
▪️ Plac: 352m2
▪️ Dvorno mesto: 235m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 234m2
▪️ Podrum
▪️ Garazha
_______________
▪️ Kukjata e lepenka od dvete strani.
▪️ Kukjata ima dva vleza i dvor pred i pozadi kukja.
_______________
Cena:
➧235.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам