1 / 6
Piaggio Beverly 250cc odlicno socuvan
1.600 €
Цената е фиксна
1.650 €
03.07.2022 19:09

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

Beverly

Километри:

15000

Motorot e registriran na Veleski tablici ima smeneto ulje i filter,nov akumulator,odlicno e socuvan so mnogu mala potrosnja... BEZ ZAMENII VE MOLAM CENATA E FIKSNA 1600evra

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Toni 071231913
071231913
Потврден огласувач
071231913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам