1 / 5
4 парчиња ролетни
250 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 17:08

Велес / Велес

продавам ролетни 4 парчиња димензите се следниве:
ширина 51-53cm, и висина околу 1,3m

цена поединечно 250 ден. по парче или сите за 750 ден.фиксна цена за поефтино не ѕвонете!

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
071996654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам