1 / 2
Se prodava stambena kuka so deloven prostor
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 17:22

Велес / Велес

Број на соби:

14

Квадратура:

417 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

248 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1992

Година на реновирање:

2002

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ljubljanska 11 veles

Se prodava kuka na ul. Ljubljanska odaleceno 150 m od OU Blaze Koneski. Kukata e so povrsina od 316 m2 1 i 2 sprat 101 m2 deloven prostor i 144 m2 nisko potkrovje. Cena po dogovor. Mozna e i zamena.
Mobilen 071-360-507

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

goran
Потврден огласувач
071360507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам