1 / 6
Fiat Bravo 1.9 8V multijet
4.000 €
02.06.2021 22:06

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata od oprema poseduva
Tempomat
Maglenki-dvizenje levo desni
Komandi volan
Blueme
Voice control
Frizider pod naslonjac
Fabricki parking seznori
17ki bandazi so 80% Kumho gumi
Dvozonski klimatronik
Se si funkcionira bezprekorno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070372163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам