1 / 8
Cannon digitalen aparat
1.200 МКД
05.09.2021 12:37

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

6,1-8 Мегапиксели

Марка:

Canon

So se polnac ide .prakjam po kargo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Nikon cooplix 8 mp🇨🇭🇨🇭

600 МКД

Aparat Fotoaparat Goxtreme Reef

4000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам