1 / 2
Samsung digitalen aparat
500 МКД
03.06.2021 01:05

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Samsung

Ne se otvara lensot ima problem no se sreduva .aparatot e so wifi i se polni so standarden polnac .prakjam i po kargo
Problemot moze da se cita i na slika

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Aparat Fotoaparat Goxtreme Reef

4000 МКД

Cannon digitalen aparat s90

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам