1 / 2
A32.4/128gb.kam.65mp.NOVI 24m.gar.a1.mobistrk
12.900 МКД
30.06.2022 08:26

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

A32

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

A32 .4/128gb.kam.65mp.24m.gar.a1. Novi 12900d. mobi strk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам