1 / 8
Volvo V50 1.6 dizel MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA
4.999 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 12:36

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Volvo

Модел:

V50

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volvo 1.6d 109 ks
10 mesec 2008god
ekstra sostojba
servisirana
promeneti vodna pumpa, rebrast kais site zategaci, ulje site filtri
egr i dpf

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
077943733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам